![Victorious Karate Club](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2024/03/victorious-karate-club-psaxna-formarisma-gia-podosfairo-sportshunter.jpeg)
Άριστος μαθητής και ταλαντούχος στο ποδόσφαιρο. Ο Χάρης Ευθυμίου, μαθητής γυμνασίου, δεν αποχωρίζεται στιγμή τη μπάλα καθώς είναι η δεύτερη φύση του. Η εργατικότητα, η συνέπεια, το πάθος και η όρεξη για δουλειά σε συνδυασμό με έναν καλό χαρακτήρα είναι αυτά που χαρακτηρίζουν το Χάρη. Το αποτέλεσμα ήταν να προσκληθεί 2 φορές απ’ την ολλανδική ομάδα Αϊντχόφεν και όπως ήταν φυσικό η πρόταση έγινε δεκτή. Να θυμίσουμε πως η σκληρή δουλεία είναι το συστατικό για σπουδαία πράγματα. Απολαύστε μερικές απ’ τις στιγμές προπόνησης του Χάρη στο Victorious Karate Club!
![Victorious Karate Club](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2024/03/victorious-karate-club-psaxna-formarisma-gia-podosfairo-sportshunter.jpeg)
![](https://www.sportshunter.gr/wp-content/uploads/2023/07/Victorious-Karate-Club-Ψαχνά-300x300.png)
Φορμάρισμα για Ποδόσφαιρο – Μεγιστοποίηση Απόδοσης
Victorious Karate Club | Ψαχνά
Άριστος μαθητής και ταλαντούχος στο ποδόσφαιρο. Ο Χάρης Ευθυμίου, μαθητής γυμνασίου, δεν αποχωρίζεται στιγμή τη μπάλα καθώς είναι η δεύτερη φύση του. Η εργατικότητα, η συνέπεια, το πάθος και η όρεξη για δουλειά σε συνδυασμό με έναν καλό χαρακτήρα είναι αυτά που χαρακτηρίζουν το Χάρη. Το αποτέλεσμα ήταν να προσκληθεί 2 φορές απ’ την ολλανδική ομάδα Αϊντχόφεν και όπως ήταν φυσικό η πρόταση έγινε δεκτή. Να θυμίσουμε πως η σκληρή δουλεία είναι το συστατικό για σπουδαία πράγματα. Απολαύστε μερικές απ’ τις στιγμές προπόνησης του Χάρη στο Victorious Karate Club!